Amerika Birleşik Devletleri / Kanada İçin Perakende Lisans Microsoft Office Paketi Ev ve İş 2019

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft Office
Sertifika: Office 2019 Home And Business
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiate Via Email
Ambalaj bilgileri: Fpp Paketi
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Yetenek temini: 1000pcs
aygıt: 1PC Bağlama Destekler: Windows
Teslimat formu: E-posta Lisans Türü: Perakende
alıntı: Toptan / Fabrika Alan: <html> <head> <meta name="robots" content="noarchive" /> <meta name="googlebot" content="nosnippe
Vurgulamak:

office 2019 package

,

microsoft office download

Bayan Office Ev Ve İş 2019 Sadece Amerika Birleşik Devletleri Ve Kanada Alan Anahtarına Uygun

Açıklama

Bulut için hazır olmayan müşteriler için Office 2019, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher'ın bir sonraki kurum içi sürümüdür.

Anahtar Özellikler

  • Office 2019 Excel: Office 2019 Excel, sunumlarınızı verilerinizi güçlendirmek için öngörüleri, eğilimleri ve fırsatları tanımlamak için tasarlanmış daha iyi ölçeklendirme, yeni grafik türleri ve daha fazla öğe ile zenginleştirir. Ayrıca, TimeLine görsel grafik türünü kullanarak, zamanın doğrusal bir ilerlemesi boyunca kronolojik sıraya göre bir dizi olayı gösterebilirsiniz.
  • Office 2019 Outlook: Office 2019 Outlook, heyecan verici yeni akıllı özellikler sunar; bunlara daha fazlasını elde etmenize, e-posta veya takvim öğesinin içeriğine @ sembolünü ekleyerek anahtar kişileri vurgulayarak, seyahat rezervasyonlarını ve paket teslimatını kolayca doğrulamanızı sağlar. Odaklanmış gelen kutusu en önemli e-postalarınızı önceliklendirmenize yardımcı olur.
  • PowerPoint Zoom: PowerPoint Zoom ile hikaye anlatımı, etkileşimli özet slaytları kullanarak doğrusal olmayan anlatıları tanıtarak tamamen yeni bir seviyeye ulaşır. Zoom, sunum modundan çıkmadan anlatınızı korumanıza olanak tanıyan daha fazla esneklik sağlar - izleyici kitlenizi daha odaklı tutarken, yakınlaştırma efekti onların dikkatini çeker.
  • Office uygulamalarının klasik sürümlerini edinin: Evde veya iş yerinde kullanım için bir PC veya Mac'te klasik Office uygulamaları ve e-posta yüklü olmasını isteyen aileler ve küçük işletmeler için.

Ürün Açıklaması

Microsoft Office 2019 Ev ve İş lisansı ile eksiksiz bir iş yeri seçin. Bu pakette, emrinizde Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'un en son sürümlerine sahipsiniz. Dosyaları bilgisayarınızdan düzenleyin veya OneDrive üzerinden çevrimiçi olarak erişin. Lisansı 1 bilgisayara, iMac, MacBook veya dizüstü bilgisayara yükleyin. Bu, bu paketi 1 kullanıcı için uygun hale getirir. İzleyicilerinizi PowerPoint'teki kendi kişisel sunumunuzla ilgilenmeye devam edin. Örneğin, defter tutma işleminize genel bakışınızı Excel'de tutun ve OneNote ile toplantılar sırasında not alın. Son fakat en az değil, Microsoft Office Home & Business 2019'da Outlook da var. Bu e-posta programı ile özel ve iş bağlantılarınızı kolayca koruyabilirsiniz.

Office 2019 Excel

Office 2019 Excel, sunumlarınızı verilerinizi geliştirmek için öngörüleri, eğilimleri ve fırsatları tanımlamak için tasarlanmış daha iyi ölçeklendirme, yeni grafik türleri ve daha fazla öğe ile zenginleştirir. Ayrıca, hte görsel grafik türünü kullanan TimeLine, zamanın doğrusal ilerlemesi boyunca kronolojik sırada bir dizi olayı gösterebilir.


Office 2019 Excel

Office 2019 Excel, sunumlarınızı verilerinizi geliştirmek için öngörüleri, eğilimleri ve fırsatları tanımlamak için tasarlanmış daha iyi ölçeklendirme, yeni grafik türleri ve daha fazla öğe ile zenginleştirir. Ayrıca, hte görsel grafik türünü kullanan TimeLine, zamanın doğrusal ilerlemesi boyunca kronolojik sırada bir dizi olayı gösterebilir.

Office 2019 Outlook

Office 2019 Outlook, yeni e-posta veya takvim öğesinin içeriğine @ sembolünü ekleyerek anahtar kişileri vurgulayarak, daha fazlasını elde etmenize, odaklanan gelen kutusuyla seyahat rezervasyonlarını ve paket teslimatını kolayca doğrulamanıza olanak tanıyan heyecan verici yeni akıllı özellikler sunar. en önemli e-postalarınızı önceliklendirmenize yardımcı olur

Powerpoint Zoom

PowerPoint Zoom ile hikaye anlatımı, etkileşimli özet slaytları kullanarak doğrusal olmayan anlatıları tanıtarak tamamen yeni bir seviyeye ulaşır. Zoom, sunum modundan çıkmadan anlatınızı korumanıza olanak tanıyan daha fazla esneklik sağlar - izleyici kitlenizi daha odaklı tutarken, yakınlaştırma efekti onların dikkatini çeker.

Marka Microsoft,
Dizi Office 2019
model FPP-2019-HB
PC Gereksinimleri Microsoft hesabı
İnternet girişi
Windows 10
1,6 GHz, 2 Çekirdekli İşlemci
4 GB, 2 GB (32 bit) RAM
4 GB Boş Disk Alanı
1280 × 768 Ekran Çözünürlüğü

Herhangi bir soru, pls Amanda ile temas
Skype: canlı: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-posta: office@computerpc-system.com

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +8613510207179

Naber : +8613510207179