% 100 Çevrimiçi Microsoft Office Ev ve Öğrenci Etkinleştir 2019

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2019 Global 1 Kullanıcı (Medialess) DVD Mühürlü Kutu
Min sipariş miktarı: 5 pc
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: Paket
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Dhgate ödeme, MoneyGram, Ödeme, Bitcoin
Yetenek temini: 10000/hafta
Sertifika: Certificated Software Ürün adı: Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2019 Global 1 Kullanıcı Medialess Mühürlü Kutu
İşletim sistemleri: pencereler Ares: Limit yok
platform: Yepyeni Ürünlerin Durumu: 32/64 Bit
Vurgulamak:

Office 2019 Ev ve Öğrenci

,

Microsoft Ev ve Öğrenci 2019

% 100 Çevrimiçi Microsoft Office Ev ve Öğrenci Etkinleştirin 2019 Medialess Mühürlü Kutu

En sevdiğiniz ofis paketiyle kendinizi ve bilgisayarınızı memnun edin. Office 2019 ile tüm belgelerinizi kolayca ve zevkle oluşturabilirsiniz. Word, metin dosyaları oluşturmanıza yardımcı olacak, PowerPoint mükemmel ve etkileyici bir sunum yolunda olacak ve analiz ve elektronik tablolarla çalışmak için Excel'e güvenebilirsiniz. Tüm e-posta iletişimi organizasyonunuz, kişileriniz ve görevleriniz, her şeyi açıkça düzenleyeceğiniz ve düzenleyeceğiniz Outlook tarafından yerine getirilecektir. Ardından, OneNote'ta her fikri veya önemli web sitesini kaydedersiniz. Hepsi, basit ve pratik bir görünümde, entegre işbirliği araçları ve size zaman kazandıran hızlı özelliklerle. Bu, Windows 7 ve sonraki sürümleri çalıştıran tek bir bilgisayar için tasarlanmış kalıcı bir lisanstır.

Office'in "çekirdeği" hizmetinizde

Office 2019 Ev ve Öğrenci Sürümüiçerir Microsoft Word , Excel , Priz ve Bir not, size çok çeşitli seçenekler ve özellikler sunar.Günlük kullanıcı, Microsoft paketinde ihtiyaçlarını karşılamak için aradığı her şeyi bulacak.

 

Bulutta çok fazla alan

Giriş yap Ofis 2019 ve kullan onedrive sorunsuz bir şekilde çalışan herhangi bir cihazdan son belgelerinize kolay ve hızlı bir şekilde erişmek için. Bulut teknoloji hizmetinizdedir: bundan yararlanın!

 

% 100 Çevrimiçi Microsoft Office Ev ve Öğrenci Etkinleştir 2019 0

 

Her yerde OneNote ile!

İle evrensel notlar Bir not!Artık nerede olursanız olun, paylaşmak ve düzenlemek istediğiniz notları bile seçerek OneNote notlarınıza erişebilirsiniz!Başka bir deyişle, notlarınız sizi takip ediyor!

 

% 100 Çevrimiçi Microsoft Office Ev ve Öğrenci Etkinleştir 2019 1

Özellikleri:

 

1 cihaz, PC için tek seferlik satın alma
  • Sistem Gereksinimleri - Windows 10 veya macOS
  • Word, Excel ve PowerPoint'in klasik 2019 sürümleri.Windows 10 için Plus OneNote
  • Ek ücret ödemeden 60 gün boyunca Microsoft desteği dahil
  • Ev kullanımı için lisanslı
  • Etkinleştirme kodunuz, ürünü kurmak için ayrıntılı talimatlar içeren bir Anahtar Kartta teslim edilecektir.Üretici bu ürün için CD / DVD / Flash sürücü üretmiyor

 

Sistem gereksinimleri:
l Bellek: 2GB RAM
l Ekran: 1280 x 768 çözünürlük.
l İşletim Sistemi: Windows 10
l Tarayıcı: tercih ettiğiniz tarayıcının en son sürümü.
l İnternet erişimi gerekebilir.
l Sabit Disk: 4GB kullanılabilir olmalıdır.
l Bilgisayar veya İşlemci: 2 çekirdekli ve 1.6 gigahertz veya daha hızlı.
l Dokunmatik özellikler, dokunmatik özellikli bir aygıt ve genellikle Windows 10 gerektirir.

 

Her şeyi halletmek için gerekli.Office Ev ve Öğrenci 2019, Windows 10 için Word, Excel ve PowerPoint dahil olmak üzere klasik Office uygulamaları isteyen öğrenciler ve aileler içindir.

Bir bilgisayara basit bir indirme, Microsoft'un dört klasik uygulamasına erişmenizi sağlar.Eğer teknik bir acil veya son dakika pc çökmesi durumunda destek yedekleme desteklenmektedir.

 

Net sunumlar oluşturun

Kaliteli bir sunumun uzun zamandan beri sadece birkaç metin bloğundan oluşması, muhtemelen uzun zaman önce biliyorsunuzdur. PowerPoint, yaratıcı egonuzu uyandırmaktan mutluluk duyacaktır. Net ve verimli sunumlar oluşturmak kolaydır. Dahası, yorum yapma yeteneği ile başkalarıyla da çalışabilirsiniz.

Sayılar ve analizlerle ilgilenin

Verilerle çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Excel ile tüm analizleri, sayıları ve grafikleri kolayca öğrenebilirsiniz. Modern bir kullanıcı arayüzü çalışmanızı daha keyifli hale getirir ve Analiz Araçları, Formül Oluşturucu veya Çapraz Bölümler gibi özellikler size zaman kazandırmaktan mutluluk duyacaktır. Çok sayıda akıllı seçenekle, verileriniz açıkça düzenlenir ve istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz.

Fikirlerinizi tek bir yerde saklayın

Yeni fikirler getirmeye devam ediyorsanız ve bunları tek bir yerde düzenlemek istiyorsanız, OneNote'u kesinlikle takdir edeceksiniz. Tüm düşüncelerinizi yazmanız, fotoğrafları, videoları veya web bağlantılarını kaydetmeniz için mükemmel bir dijital blok haline gelecektir.

Evden ve ofisten çalışma

Offic 2019'u daha da kolaylaştırmak için uygulama, dosyalarınızı OneDrive bulut depolama alanına kaydetme seçeneği sunar. Çalışmanız sadece güvenli bir şekilde yedeklenmeyecek, aynı zamanda herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

 

 

 

Herhangi bir Sorun veya Sorular her zaman bizimle irtibata geçiniz:
Skype ve Whatsapp: + 8615999540212

E-posta: sales@computerpc-system.com
 
Etiketler: ofis 2016 indir   Office 2019 Ürünleri Anahtarı  pencere 10 anahtarı


 

 

 

 

İletişim bilgileri
Echo

Telefon numarası : 8615999540212

Naber : +8615999540212