Küresel Dil Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2019 Dizüstü Bilgisayar Lisansı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft Office
Sertifika: Office Home And Student 2019
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiate Via Email
Ambalaj bilgileri: Fpp paketi
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Dhgate
Yetenek temini: 1000pcs
Şart: Yeni platform: pencereler
ürün: Office Ev ve Öğrenci 2019 kullanıcı: 1 PC için
İndir: Office.com alıntı: Toptan / Fabrika
Vurgulamak:

microsoft office key cod

,

windows activation key

Global Language Office 2019 Ev ve Öğrenci LisansıDizüstü Bilgisayar için detay paketleri
 
 
Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2019, Windows 10 için Word, Excel ve PowerPoint gibi klasik Office uygulamalarını isteyen öğrenciler ve aileler içindir. Office HS 2019, evde veya okulda kullanılmak üzere 1 bilgisayara yüklenir.
En sevdiğiniz üretkenlik yazılımının 2019 sürümlerini içeren bu Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2019 dijital indirmesiyle Office'in yeni çağına adım atın.Yükseltilmiş Word, Excel, PowerPoint ve OneNote, yeni zaman kazandıran özellikler ve şık, modern bir görünümle özenli bir şekilde geliştirildi.Elbette, Office 2019 tamamen bulut özellikli, dokunmatik ekran için optimize edilmiş ve herhangi bir cihazla istediğiniz yerden çalışmanıza olanak tanımak için Microsoft Web Uygulamaları aracılığıyla erişilebilir.
 
İş ve okul için temel ihtiyaçlar.Bilgisayarınız için yepyeni 2019 uygulamalarını edinin.
Office 2019, her zamankinden daha fazla üretkenlikle oluşturmanıza ve işbirliği yapmanıza olanak tanır.

Tüm yeni Office 2019 uygulamaları
Office 2019, en sevdiğiniz uygulamaların en son ve en iyi sürümleriyle tam yüklü olarak gelir: Word, Excel, PowerPoint ve OneNote.Bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm araçlar, sadece daha iyisi.
Üretkenliği artıran araçlar
Office 2019'un gücünden yararlanmak için güçlü bir kullanıcı olmanıza gerek yok. Uygulamalar, üretkenliği en üst düzeye çıkarmayı çocuk oyuncağı haline getiren akıllı araçlarla doludur.
Ekip çalışması için tasarlandı
Yerleşik işbirliği araçları, belgeleri Word, PowerPoint veya OneNote'ta kolaylıkla birlikte yazmanıza, paylaşmanıza ve düzenlemenize olanak tanır.İster aynı odada olun ister dünyanın öbür ucunda olun, aynı doküman üzerinde aynı anda çalışın.
Ürün Özellikleri

 
 
Office 2019 Ev ve Öğrenci şunları içerir:
 
Kelime 2019
Son teknoloji düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın.Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, web'deki ilgili bağlamsal bilgileri doğrudan Word'ün içinde gösterir.

 
 
Excel 2019
Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin.Analiz Araç Paketi, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanarak zamandan tasarruf edin, böylece içgörülere odaklanabilirsiniz.

 
 
Powerpoint 2019
Sizi diğerlerinden ayırmak için Microsoft PowerPoint ile zarif sunumlar oluşturun.Sunumlarınızı geliştirmek için animasyonları ve önceden hazırlanmış şablonları kullanın.Öğrenciler ve işletme sahipleri için mükemmel.

 
 
OneNote 2019
OneNote en iyi işbirliği ortamında kullanılır.İnternette bulunan bireysel notları, resimleri veya diğer içerikleri ekleyin ve hepsini güvenli, erişimi kolay tek bir yerde saklarken iş arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşın.

 
Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2019, çalışmanızı tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm klasik uygulamalarla birlikte gelir.Word, Excel ve PowerPoint'in 2019 sürümlerini içerir, ayrıca 60 günlük Microsoft desteği alırsınız.Yazılım, bilgisayarınıza bağlı olarak bir PC veya Mac cihazına kurulabilir.

 
Genel

Barkod

9337694046719

Marka

Microsoft

Dağıtım Ortamı

Aktivasyon Kartı

Lisans Türü

Düzenli lisans

 

Uyumluluk
 
 

 • İşletim Platformu Uyumluluğu
  MacOS, Windows

 • İşletim Sistemi Gerekli
  Windows: Windows 10, Windows Server 2019 macOS: Mac için Office 2019, macOS'in en son üç sürümünde desteklenmektedir.MacOS'in yeni bir sürümü yayınlandığında, Mac İşletim Sistemi için Office 2019 gereksinimi, o sırada geçerli olan en son üç sürüm haline gelir: macOS'in yeni sürümü ve önceki sürümler.

Üretici firma

 • Üretim Ülkesi
  Amerika Birleşik Devletleri

 • Parça Numarası
  79G-04968

 

 

 

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçin:
Skype: canlı: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-posta:office@computerpc-system.com

 

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +8613510207179

Naber : +8613510207179