Orijinal Office Ev ve İş 2016 Ürün Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Office 2016 Home and Business
Sertifika: Microsoft
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiate Via Email
Ambalaj bilgileri: FPP Paketi
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Yetenek temini: 1000pcs
platform: pencereler medya: paket
Şart: Yeni Marka: Ofis 2016 HB
alıntı: Toptan / Fabrika madde: 1 Adet Bağlama
Vurgulamak:

Microsoft Office Ev ve İş 2016

,

Office 2016 Perakende Paketi

Office Ev ve İş 2016 Ürün Anahtarı Orijinal Office 2016 Perakende Paketi

 

 

Microsoft Office Ev ve İş 2016zaman kazandıran özellikler, harika bir görünüm, yerleşik işbirliği araçları ve e-posta, takvimler ve kişiler için Outlook'un gücüyle daha hızlı oluşturmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Ayrıca, belgelerinizi OneDrive'da buluta kaydedebilir ve bunlara her yerden erişebilirsiniz.

 

Outlook 2016

E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin.Push e-posta desteği, gelen kutunuzu güncel tutar, görüşme gruplarıyla ilgili mesajları görüntüler ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.


Kelime 2016
Harika düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın.Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, web'deki ilgili bağlamsal bilgileri doğrudan Word'ün içinde gösterir.


Excel 2016
Verilerinizi yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin.Analiz Araç Paketi, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanarak zamandan tasarruf edin, böylece içgörülere odaklanabilirsiniz.


PowerPoint 2016
Slayt geçişleri ve geliştirilmiş Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun.Slaytlarınızın yanında sıralı yorumlar, geri bildirimleri sunumlarınıza dahil etmenize yardımcı olur.


Bir not
Kendi dijital defterinizdir, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta ses ve videoyu tek bir yerde tutabilirsiniz.İster evde, ister ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.


Eşyalarınız her zaman, her yerde
Office 2016'da oturum açın ve en son belgelerinize sorunsuz entegrasyonla herhangi bir cihazdan kolayca erişmek için OneDrive'ı kullanın.

 

OEM Yazılım Bildirimi:

  • OEM Sistem Üreticisi yazılımını satın almak için Sistem Üreticisi olmanız ve Sistem Üreticisi Lisansını kabul etmeniz gerekir."Sistem Oluşturucu", Müşteri Sistemlerini bir üçüncü tarafa satan bir orijinal ekipman üreticisi, bir montajcı, bir Yenileyici veya bir yazılım yükleyicisi anlamına gelir.OEM yazılımı YALNIZCA tamamen monte edilmiş bir bilgisayar sistemiyle birlikte dağıtılabilir.

  • Bir masaüstü işletim sistemi veya uygulama yazılımı için, yazılımın OEM Önkurulum Kiti (OPK) kullanılarak tam olarak monte edilmiş bilgisayar sisteminin sabit sürücüsüne önceden yüklenmesi gerekir.

  • Son kullanıcı desteğinin sağlanmasından, yazılımı kuran sistem kurucu sorumludur.

 

Garanti:

Etkinleştirildikten sonra Ömür Boyu Kullanım

paketleyin:

Retal Kutusu

sertifikasyon:

Sertifikalı Yazılım

Ürün adı:

Office Ev ve İş 2016 perakende paketi

Anavatan:

Çin

 

 

Orijinal Office Ev ve İş 2016 Ürün Anahtarı 0

 

 

 

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçin:
Skype: canlı: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
Email:office@computerpc-system.com

 

 

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +8613510207179

Naber : +8613510207179