PC / MAC Microsoft Office Ev ve İşyeri 2019 Windows Rus Perakende Kutusu

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft Office
Sertifika: Office 2019 Home and Business
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiate Via Email
Ambalaj bilgileri: FPP Paketi
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Yetenek temini: 1000pcs
Koşul: Yeni lisans Ürün: Office 2019 Ev ve İşyeri
Platform: PC / Mac Lisans Cihazları: 1 Adet Bağlama
alıntı: Toptan / Fabrika Lisans Türü: Perakende
Vurgulamak:

microsoft office 2019 ürün anahtarı

,

ms office 2019

Rus Perakende Kutusu Microsoft Office Ev ve İş 2019 Windows PC / MAC

Hızlı teslimat online indir ofis profesyonel 2019 lisans perakende anahtarı

Office 2019 sizi bir sonraki verimlilik düzeyine götürür. PowerPoint Morph, Excel'deki yeni grafik türleri ve uygulamalar arasında iyileştirilmiş mürekkepleme gibi araç ve yeteneklerle sunumlar, veri modelleri ve raporlar oluşturun. Odaklanmış Gelen Kutusu, Outlook'ta seyahat ve dağıtım özet kartları ve Word'deki Odak Modu gibi özelliklerle zamanınızı, e-postalarınızı ve kişilerinizi daha kolay yönetin.

Paket şu programlarla birlikte gelir:

Görünüm

E-postalarınızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin. Push e-posta desteği gelen kutunuzu güncel tutar, görüşme ile ilgili mesajları görüntüleyen gruplar ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.

sözcük

En gelişmiş düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama web'deki doğrudan ilgili içeriğe dayalı bilgileri doğrudan Word içinde gösterir.

Excel

Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin. Zaman kazanmak için Analiz Araç Paketi, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanın, böylece öngörülere odaklanabilirsiniz.

Priz

Yeni slayt geçişleri ve iyileştirilmiş bir Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanında yer alan dişli yorumlar, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.

Ayrıca 2019'da, Word hala her türden belgeyi oluşturmak, kontrol etmek, yazdırmak ve hatta iletmek için en iyi yöntemdir. Tek sayfalık yönetim belgelerinden karmaşık bilimsel belgelere kadar, Word 2019 hemen hemen her amaca hizmet edebilir. Bu sürüm aynı zamanda büyük resimler, fotoğraflar, çizimler ve diğer formatlarla başa çıkmayı oldukça kolaylaştıran SVG grafiklerinin entegrasyonuna izin verir. Smartpen veya dikte kullanarak çalışmayı sevenler, Word 2019'daki her iki giriş türünün de tanınmasından memnun olacaktır.

Mali kaynaklar gibi veri setlerinin değerlendirilmesinde en değerli araç Excel 2019'dur: Kullanıcılar hem küçük sayı gruplarını hem de şirket raporlarını yönetebileceklerdir. Son olarak, şekillerin gösterilmesi için birçok farklı seçenek, herhangi bir bilginin görsel olarak çekici ve hemen anlaşılır bir şekilde görüntülenmesine izin verir. Bu sürüm aynı zamanda birçok yeni, geliştirilmiş matematiksel işlev, belirli 3B görüntüleme için GPU hızlandırma ve daha fazlasını içerir, Office 2019 Ev ve İş'te PowerPoint 2019, 4K videoların entegrasyonuna ve asetatlara dahil edilen grafiklerin serbest ölçeklendirilmesine olanak tanır - Herhangi bir harici görüntü işleme.

Ayrıca 2019 sürümünde, Outlook tüm iletişim bilgilerini tek bir yerde dosyalamak ve e-postaları yönetmek için en iyi yöntem olmaya devam ediyor. Kullanıcılar sınırsız sayıda e-posta hesabı ayarlayabilir, verileri çevrimdışı olarak kaydedebilir ve e-postalarınızı bir yedekleme arşivine kaydedebilir. Program, isimleri, adresleri, telefon numaralarını, vb. İstendiği gibi tüm kişileri kaydeder. Her şeyden önce, şirketlerde profesyonel kullanım için, Office 2019 Ev ve İş, bu nedenle, müşterileri ile sürekli iletişimde kalmak ve en önemlisi olmasını sağlamak için ideal bir yöntemdir. veri kayıp değil. İstenirse, akıllı e-posta gelen kutusu, gelen mesajları yalnızca önemli e-postaların hemen ulaşması için sıralayabilir.

Microsoft, Windows 10 sürümlerinden birini yükleme için önemli bir gereksinim haline getirmiştir. Office 2019 Ev ve İş, macOS ile de uyumludur. Eski bir Windows sürümü yüklüyse, programların hiçbiri başlatılmaz. Dahası, tam bir lisansla birlikte gelir ve Microsoft tarafından en az beş yıl boyunca tüm büyük güncelleştirmelerle birlikte verilir. Tüm programlar İnternet erişimi olmadan da kullanılabilir ve bir Bulut bağlantısına ihtiyaç duymaz. Gerekirse, veriler OneDrive gibi Bulut hizmetlerinde hala yedeklenebilir.

Üretici firma Microsoft şirketi
Üretici Web Sitesi Adresi http://www.microsoft.com/en-au
Marka adı Microsoft,
Ürün adı Windows 10 için Office 2019 Ev ve İşyeri, Mac OS
Dağıtım Ortamı / Yöntem İndir
ürün tipi

Yazılım Lisanslama

Herhangi bir soru, pls ile temas:
Skype: canlı: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-posta: office@computerpc-system.com

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +8613510207179

Naber : +8613510207179