Çevrimiçi Yazılımı Etkinleştir Microsoft Office Paketi Ev Öğrencisi 2016 Perakende Anahtar Paketi

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft Office
Sertifika: Office 2016 home and students
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiate Via Email
Ambalaj bilgileri: Fpp paketi
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Dhgate
Yetenek temini: 1000pcs
Koşul: Yeni Platform: Windows
Ürün: Office HS 2016 Etkinleştirme: Global% 100 çalışma
Yazılım: Çevrimiçi etkinleştirme alıntı: Toptan / Fabrika
Vurgulamak:

microsoft office indir

,

microsoft office paketi

Hızlı Kargo Ofis Ev ve Öğrenci Için 2016 Perakende Anahtar Paket Ev Ve Studen t

Microsoft Office 2016 , dosyaların oluşturulmasını, özelleştirilmesini, depolanmasını ve paylaşılmasını teşvik etmek için son derece gelişmiş araçlar sunma sözüne ulaştı . Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2016 sürümünün perakende kutusu, pakette bulunan tüm bileşenlerin bir kullanıcı lisansını içerir. Ev ve Öğrenci sürümü, verilerin verimli bir şekilde özelleştirilmesini desteklemek için etkili özelliklere ve temiz bir UI'ye sahip olan yazılımı besledi.

Bu satıcılardan temin edilebilir .
  • Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2016'yı satın alın ve Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un güncellenmiş sürümleriyle başlayın. MS Office 2016 PC Lisans Anahtarı için şimdi sipariş verin ve şu anda Microsoft Office 2016'yı edinin.
  • Zaman kazandıran özelliklerle daha hızlı oluşturun ve düzenleyin
  • Bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm araçlar
  • Bugün üretkenliğinizi indirin ve artırın

sistem gereksinimleri

İşlemci

1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci

Sabit disk

3.0 GB boş disk alanı

Diğer gereklilikler

Ticari olmayan kullanım. İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir. Microsoft hesabı gerekli.

İşletim sistemi

Windows 7 veya üzeri, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012

Hafıza

1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)

içerir:

Word 2016
En gelişmiş düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama web'deki doğrudan ilgili içeriğe dayalı bilgileri doğrudan Word içinde gösterir.

Excel 2016
Verilerinizi yeni ve sezgisel bir şekilde analiz edin ve görselleştirin. Excel 2016, popüler klavye kısayollarını korurken, yeni bir kullanıcı arabirimiyle donatılmıştır. Zaman kazanmak ve öngörülere odaklanmak için Analysis Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özelliklerden yararlanın.

Powerpoint 2016
Yeni slayt geçişleri ve iyileştirilmiş bir Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanında yer alan dişli yorumlar, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.

OneNote 2016
Bu program, not defterlerini, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta ses ve video kliplerini tek bir yerde saklamanıza izin veren dizüstü bilgisayarın özelliklerini taklit eder. Evde, ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve birlikte çalışarak, nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz.

SSS

1. Zaten bir Office 365 abonesiyseniz Office 2016 uygulamalarını nasıl edinebilirim?

Bir Office 365 abonesi olarak, her zaman en son Office özelliklerine, hizmetlerine ve uygulamalarına erişebileceksiniz.

Windows PC'de, yüklü Office'in eski bir sürümüne sahipseniz, Office uygulamalarınız otomatik olarak güncel tutulur. Güncel olduğunuzu doğrulamak istiyorsanız, Office sürüm numaranızı kontrol edin ve gerekirse Office'i manuel olarak güncelleyin.

1. Word veya Excel gibi herhangi bir Office uygulamasını açın.

2. Dosya> Hesap'ı tıklayın.

3. Ürün Bilgisi altında, Seçenekleri Güncelle> Şimdi Güncelle'yi tıklatın.

Not: Şimdi Güncelle'yi göremiyorsanız, otomatik güncellemeleri açmak için Güncellemeleri Etkinleştir'i tıklayın. Bundan sonra, Seçenek Güncelle> Şimdi Güncelle seçeneğini tıklayın. Ayrıca Office 2016'yı indirmek ve yüklemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı bilgisayarda aynı anda hem de Office 2013'ü ve Office 2016'yı yükleyemezsiniz.

2. Office 365 ve Office 2016 paketleri arasındaki fark nedir?

Office 365 Ev, Kişisel ve İş planları, eksiksiz Office uygulamaları grubunun yanı sıra, ekstra OneDrive bulut depolama alanı ve sabit hatları ve cep telefonlarını aramak için Skype dakikaları da dahil olmak üzere, İnternet üzerinden etkinleştirilen diğer hizmetleri içerir. Office 365 ile PC'ler, Mac'ler, tabletler (Windows, iPad ve Android dahil) ve akıllı telefonlarda tam olarak yüklenmiş Office deneyimini yaşarsınız. Office 365 planları aylık veya yıllık abonelik olarak kullanılabilir. Office 365 ile, yükseltmeler her zaman aboneliğinize dahil edilir2.

Office Ev ve Öğrenci ve Office Ev ve İş dahil olmak üzere Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote; tek bir PC veya Mac'te kullanmak üzere tek seferlik satın alınabilir. Uygulamalar otomatik olarak güncellenmez; En yeni sürümü edinmek için, yeni sürüm kullanıma sunulduğunda Office'i tekrar satın almanız gerekir.

Herhangi bir soru, pls ile temas:
Skype: canlı: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-posta: office@computerpc-system.com

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +8613510207179

Naber : +8613510207179