Home Öğrenci 2016 Windows Aktivasyon Anahtarı MS Office Çevrimiçi Aktivasyon Ömrü 1 Kullanıcı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft Office
Sertifika: Office 2016 home and students
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiate Via Email
Ambalaj bilgileri: Fpp paketi
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Dhgate
Yetenek temini: 1000pcs
Koşul: Yeni Platform: Windows
Ürün: Office HS 2016 Etkinleştirme: Global% 100 çalışma
Yazılım: Çevrimiçi etkinleştirme alıntı: Toptan / Fabrika
Vurgulamak:

office product key

,

windows activation key

Ev ve Öğrenci 2016 Çalışma Perakendeciliği MS Office Online Aktivasyon Ömrü 1 kullanıcı

Ev ve Öğrenci 2016 şunları içerir:

Word 2016
En gelişmiş düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama web'deki doğrudan ilgili içeriğe dayalı bilgileri doğrudan Word içinde gösterir.

Excel 2016
Verilerinizi yeni ve sezgisel bir şekilde analiz edin ve görselleştirin. Excel 2016, popüler klavye kısayollarını korurken, yeni bir kullanıcı arabirimiyle donatılmıştır. Zaman kazanmak ve öngörülere odaklanmak için Analysis Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özelliklerden yararlanın.

Powerpoint 2016
Yeni slayt geçişleri ve iyileştirilmiş bir Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanında yer alan dişli yorumlar, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.

OneNote 2016
Bu program, not defterlerini, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta ses ve video kliplerini tek bir yerde saklamanıza izin veren dizüstü bilgisayarın özelliklerini taklit eder. Evde, ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve birlikte çalışarak, nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde eşyalarınızı paylaşın Office 2016'da oturum açın ve OneDrive'ı kullanarak en yeni belgelerinize sorunsuz bir entegrasyonla kolayca erişebilirsiniz.

Office Home & Student 2016 , zaman kazandıran özellikler ve temiz, modern bir görünüm ile daha hızlı oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, belgelerinizi SkyDrive üzerindeki bulutta saklayabilir ve evden uzakta erişebilirsiniz.

Öğrenciler ve aileler için ideal olan bu paket, Microsoft Word, Excel, Powerpoint ve OneNote dahil olmak üzere Microsoft Office uygulamalarının temellerini ve favorilerini sunar. Aşırı başarıya ulaşmak için tek ihtiyacın olan şey bu!

Tüm uygulamalar sık ​​sık güncellenir, böylece her zaman en son özelliklerden haberdar olun.

Neler dahil?

Yeni bir modern görünüm ve zaman kazandıran özelliklerle 2016 Office Ev ve Öğrenci sürümü işbirliğini geliştirir ve OneDrive ile belgelerinizi buluta kaydetme özelliği ile istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

  • Microsoft 2016 Ev ve Öğrenci için 1x Lisans (Ürün Anahtarı)
  • Güvenli ve Resmi Microsoft Yükleme Bağlantısı
  • Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un yüklü 2016 sürümlerini tamamlayın
  • Tüm dil paketleri dahil
  • Yalnızca 1 PC İçin (Windows 7 veya üstü)

Paketleme

Paket Tipi: Oem paketi.
Tek paket boyutu: 20X12X0,5 cm

teslim

3-4 gün

Bu ürün nasıl teslim edilir / indirilir?

Hızlı ve verimli e-teslimat sistemimiz, ürün anahtarınızın otomatik olarak tahsis edilmesine ve hemen teslim edilmesine olanak sağlar. Ödeme yapıldıktan sonra, yazılımınızı indirmek için benzersiz bir ürün anahtarınızı resmi bir Microsoft bağlantısıyla ekranda görünür hale getiririz. Bu onayı, siparişte verilen e-postaya da göndeririz. Bu, tüm müşterilerimize günün her saatinde hızlı hizmet verebilmemizi sağlar.

Dikkate Alınması Gerekenler

- NO disk dahil. Bu dijital bir indirme.
- Mac / OSX ve / veya Chromebook ile uyumlu DEĞİL
- Lütfen yeni Microsoft Office'inizi kurmadan önce diğer tüm Microsoft Office sürümlerini bilgisayarınızdan kaldırın.
- Ürünü etkinleştirmek için bu hesaba atanacağı gibi bir Microsoft Hesabı gerektiğini lütfen unutmayın. Hesabınız yoksa, bu işlem sırasında yeni bir hesap da oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir soru, pls ile temas:
Skype: canlı: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-posta: office@computerpc-system.com

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +8613510207179

Naber : +8613510207179