Windows 10'u deneyimlemenin en iyi yolu yeni bir bilgisayarda

Windows geliştikçe, bilgisayarlar da artık - daha da güçlü ve yenilikçi.Yeni Windows 10 bilgisayarlar dijital mürekkep, yüz tanıma, ses, oyun ve daha fazlasını sunar.

Güvenlik standart olarak gelir

Sürekli güvenlik güncellemeleri sizi en son tehditlere karşı korur.4 Fidye yazılımı saldırılarını tespit etmek ve bir Office 365 aboneliği ile Windows Defender'ı kullanabilirsiniz.1 bir tıklama ile dosyalarınızı geri yükleyin.5

 

PC'nize iş gücü ekleyin

Windows 10 Pro iş için tasarlandığından, aynı anda kimlik, güvenlik ve üretkenlik elde edersiniz.

Hız, güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel tasarım — hepsine sahip olabilirsiniz

Yeni bir bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken çok şey var.Çeşitli harika seçenekler var.Yenilikleri keşfetmek için bir dakikanızı ayırın, böylece sizin için doğru olan seçimi güvenle yapabilirsiniz.

TÜM CİHAZLARI ALIN YARDIM EDİN

Bu, Windows 10'un tam sürümüdür. Yüklemeden önce dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.Destek süresi boyunca güncellemeler otomatik olarak etkinleştirilir;güncellemeler ve zaman içinde ek depolama ve / veya donanım gereksinimleri geçerlidir.Uygulamalar ve özellikler pazara göre değişebilir.Windows Media Center desteklenmez.Uyumluluk, destek süresi ve diğer önemli bilgileri kontrol etmek için cihaz üreticinizin web sitesini ziyaret edin vewindows.com/windows10specs.

* Cortana belirli pazarlarda mevcuttur;deneyim bölgeye ve cihaza göre değişebilir.
[1] Office 365 aboneliği ayrı olarak satılır.
[2] Kullanıcılar, cep telefonlarını PC ayarlarında veya Microsoft Store'dan Telefonunuz uygulaması aracılığıyla PC'lerine bağlamalıdır.Kullanıcılar Microsoft'tan cep telefonlarına indirmeleri ve kurulum talimatlarını izlemeleri gereken bir uygulama alacaktır.Android 7.0 ve üzeri sürüm gerektirir.
[3] Kalem özellikli tablet veya PC gerekir.Kalem aksesuarı ayrı olarak satılabilir.Office 365 aboneliği gerekir ve ayrı olarak satılır.
[4] Cihazın desteklenen kullanım ömrü boyunca.İnternet erişim ücretleri uygulanabilir.
[5] Dosyalar, saldırı gerçekleşmeden önceki durumuna geri yüklenir.Dosya Geri Yükleme için Office 365 aboneliği gerekir.Geçmişte 30 güne kadar oluşturulan dosya sürümleri
[6] BitLocker için Güvenilir Platform Modülü (TPM) 1.2, TPM 2.0 veya bir USB flash sürücü gerekir.İstemci Hyper-V, ikinci düzey adres çevirisi (SLAT) özelliklerine ve 2 GB ek RAM'e sahip 64 bit bir sistem gerektirir.
[7] Seçilen cihazların ortalama sürelerine göre;pil ömrü ayarlara, kullanıma ve diğer faktörlere göre önemli ölçüde değişiklik gösterir.
[8] Başarılı bir şekilde kimlik doğrulaması yapmak için parola yazma ile bir yüz veya parmak izini algılama arasındaki ortalama zaman karşılaştırmasına dayanır.Parmak izi okuyucu, ışıklı IR sensörü veya diğer biyometrik sensörler ve yetenekli cihazlar gibi özel donanımlar gerektirir.