Tüm Dil 32/64 Bit Microsoft Win 10 Pro Perakende Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Windows 10 Profesyonel Lisansı
Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: paket
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Dhgate ödemesi, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Yetenek temini: 10000 / hafta
Sürüm türü: Windows10 pro perakende güncelleme anahtarı etkinleştirme: Dünya Genelinde% 100 Aktivasyon Çevrimiçi
Lisans sayısı: 1PC, sınırsız süre Marka: Mircosoft
Ürünlerin Durumu: Stok sertifikasyon:: Sertifikalı Yazılım
Vurgulamak:

10 Profesyonel Perakende K kazan

,

10 Pro COA Sticker kazan

Microsoft Windows 10 Pro Win 10 Profesyonel 32 Bit / 64Bit Perakende Anahtar Bilgisayar Laptop için Tüm Dil COA Sticker

 

Ürün Detayları

Her zamankinden daha iyi bir sistem. Windows 10 daha hızlı, daha esnek ve daha kararlı, sadece 8 ve 8.1 sürümlerinden alışık olduğunuz yenilikçi grafik ortamını sunmakla kalmıyor, aynı zamanda daha da ileri gidiyor. Menü çok basit ve açıktır, bu nedenle hala Windows 7 ve daha eski sürümleri kullanıyor olsanız bile hızlı bir şekilde nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, istediğiniz gibi özelleştirebilir, simgeleri değiştirebilir ve işletim sisteminizi yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Bilgisayarınıza gidip gitmeyecekleri konusunda endişelenmenize gerek yok, güvenli olacak ve Windows 7 ve üstü tüm bilgisayarlarla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel sürüm, Ana sürümü ticari kullanım seçenekleriyle genişletir. Örneğin, etki alanı bağlantı ayarları, Grup İlkesi yönetimi, BitLocker 2, Internet Explorer modu, Access 8.1, Hyper-V istemcisi, kurumsal uygulamalar, mobil aygıt yönetimi, kurumsal mağaza, İşletmeler için Windows Update, Cortana Assistant ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

 

Özellikleri:

Windows 10 Pro, seyahat ederken birden fazla uygulama ile çalışmaktan bilgisayarınıza bağlanmaya kadar, teknik sorunlara daha az odaklanmanıza ve işletmeniz ve yeni uygulamalarınız için inovasyonun faydalarına daha fazla odaklanmanıza olanak tanır. Uzak Masaüstü sayesinde, bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak projelerinizde istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman sorunsuzca çalışabilirsiniz. Çalışan uygulamalar, dosyalar, belgeler - hepsini Görev Görünümü'nde görebilirsiniz. İşiniz için daha da fazla sanal alana ihtiyacınız varsa, Hyper-V kullanarak tek bir bilgisayarda sanal cihazlar oluşturabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Continuum, Windows 10'un ne tür bir donanım kullandığınızı belirlemesine ve cihazınız için uygun arayüzü seçmesine izin veren yeni bir özelliktir. Basitçe söylemek gerekirse, sadece açtığınız pencereler cihazınızın ekran boyutuna uyacak.

Microsoft'un yeni web tarayıcısı Edge, dünyayı ayağınıza getiriyor. Edge'de doğrudan web sayfalarını düzenleyebilir ve ekleyebilir ve bunları başkalarıyla istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Geliştirilmiş arama çubuğu, bir soru veya anahtar kelimeyi tamamlamadan önce size fısıldar. Edge'in amacı, kullanıcıyı ihtiyaç duyduğu bilgilere olabildiğince çabuk ulaştırmak ve onunla olabildiğince verimli çalışmaktır. Bu yüzden Edge, sizi işyerinde veya oyunda gereksiz yere engelleyen gereksiz görsel algılamalar biçiminde engelleri kaldırır. Edge'in sağladığı bonus, iş yerinde kullanırsanız, pilinizin Chrome veya Firefox kullanırken olduğundan daha uzun süre dayanmasıdır.

 

Windows 10 Professional'ı indirme ve yükleme
"Başlat Menüsü" ne sağ tıklayın, "Sistem" i seçin.
"Hakkında" yı ve ardından "Ürün Anahtarını Değiştir" veya "Windows Sürümünüzü Yükselt" i tıklayın.
"Ürün anahtarını değiştir" i tıklayın ve Windows 10 Pro Kodunuzu girin.

 

Tüm Dil 32/64 Bit Microsoft Win 10 Pro Perakende Anahtarı 0

 

 

 

Herhangi bir Sorun veya Sorular her zaman bizimle irtibata geçiniz:
Skype: 8615999540212

Whatsapp: + 8615999540212
E-posta:sales@computerpc-system.com
 
Etiketler: ofis 2016 indir   Office 2019 Ürünleri Anahtarı  pencere 10 anahtarı

 
 
 

İletişim bilgileri
Echo

Telefon numarası : 8615999540212

Naber : +8615999540212